بازتاب پيروزی ايران در برابر اردن

رقابت ايران و اردن در وب سايت رسمي فوتبال آسيا، بازتاب قابل توجهي داشته است. اين وب سايت از قبل از بازي اقدام به تحليل كارشناسي هر دو تيم كرده بود. 
روز قبل از اين ديدار اين وب سايت با اشاره به برنامه اين بازي‌ها، رقابت ايران و اردن را رقابتي ديدني و جالب ارزيابي كرد. اين ديدار كه در جريان بازيهاي انتخابي آسيايي برگزار مي شود، در استاديوم آزادي در حضور حدود 000/50 تماشاگر انجام شد.
اين وب سايت با اشاره به بازي نه چندان جالب ايران در برابر بلاروس در بازي دوستانه، مربيگري آقاي شاهرخي را چندان مطمئن ندانست و اظهار داشت:" ايراني‌ها هميشه در آغاز راه چهره اي متزلزل از خود نشان داده اند و بعيد نيست كه اگر نتيجه خوبي در بازيهايشان كسب نكنند مثل كشورهاي عربي مدام دست به تعويض كادر فني خود بزنند!"
2 گل علي دايي نه تنها در اي. اف. سي بلكه در وب سايت‌هاي رسمي دنيا نيز بازتاب قابل توجهي داشته است.
آنها او را جادوگر لقب داده اند. پادشاهي اردن نيز از ديد آنها يك كشور ثروتمند و صاحب فوتبال ارزيابي شده، هر چند كه در بررسي تاريخچه فوتبال آنها جاي خالي زيادي مشاهده مي شود.
اردن كه 10 روز پيش عراق را در يك بازي دوستانه برده بود، پس از شكست در برابر تيم المپيك تايلند، تيمي متزلزل و داراي پستي و بلندي فراوان نشان داد و ديديم كه در بازي با ايران نيز تا انتها يكدست ظاهر نشد. اين وب سايت با اشاره به پيروزي لبنان در برابر كره، و آرزوي موفقيت براي ايراني ها، روزهاي سختي را براي آنها پيش بيني كرده است.

همچنين شبکه دبی اسپورت اين بازی را بطور مستقيم پخش کرد.

/ 0 نظر / 2 بازدید