خاک بر سر تيم ملی

ما در مقابل تيمی برديم که شانس های فراوانی را از دست داد و اگر کمی دقت می کردند می تونستند ما را شکست دهند

.......................................

ما در مقابل تيمی باختيم که ۵ گل را از اروگوئه دريافت کرد.به هر حال اگر بلاروس هفته آينده با ترکيب اصلی بيايد ميتوند حريف خوبی برای ايران باشد.

 بازتاب شكست ايران در برابر عراق پس از جنگ در مطبوعات

روزنامه البيان امارت:
عراقي ها به دومين فينال راه يافتند
روزنامه عربي زبان البيان (چاپ ابوظبي) در بررسي شكست تيم ملي كشورمان در نخستين بازي جام ال جي نوشت: عراقي ها بهترين روزهاي فوتبال خود را تجربه مي كنند. در ورزشگاه آزادي تهران تيم ملي عراق اولين بازي خود را پس از جنگ با پيروزي مقابل ايران پشت سر گذاشت. شاگردان اشتانگ قدم اول را محكم برداشتند. در برابر چشمان 15 هزار تماشاگر ايراني كه با ناراحتي ورزشگاه را ترك كردند، عراق با يك گل از سد ميزبان خود گذشت. اين در حالي بود كه تيم ملي عراق تمرينات خود را از شش هفته پيش از آغاز كرده بود و پيش از آن هم بازيكنان اين تيم هيچ تمرين ديگري در دستور كار نداشتند. اشتانگ آلماني بعد از بازي خطاب به بازيكنانش گفت: مردان من روزهاي سختي را پشت سر گذاشته اند و امروز بايد گذشته را به فراموشي بسپارند.
صعود به فينال جام چهارشنبه تهران دومين فينال عراقي ها پس از جام دوستي عربستان است.
روزنامه الشرق الاوسط : عراق در تهران جشنن آزادي گرفت
روزنامه عربي زبان الشرق الاوسط در گزارش از بازي ايران و عراق نوشت: تا شش ماه پيش ، آنها از اينكه با شكست به بغداد بازگردند مي ترسيدند ، به خصوص از شكست در برابر ايران.
اشتانگ بعد از بازي خيلي خوشحال بود ، او مي گفت: ما با امكانات كمتري به اين موفقيت رسيده ايم. يك سال بود كه هيچ بازي دوستانه و يا تداركاتي نداشتيم. واقعا از اين موفقيت خوشحالم.
عراق در 15 ديدار قبلي خود مقابل ايران به چنين موفقيت بزرگي دست نيافته بود. آنها در تهران جشن گرفتند و حالا مثل قهرمانان به كشورشان بازمي گردند.
روزنامه الاتحاد امارات: تماشاگران ايراني غمگين بودند
روزنامه الاتحاد چاپ ابوظبي در گزارش از نتايج جام ال جي نوشت، روز چهارشنبه تيم ايران با تك گل عبدالفاريز در برابر عراق شكست خورد. اين پيروزي عراقي ها در برابر 15 هزار تماشاگر ايراني روي داد. تماشاگراني كه با ناراحتي شاهد شكست تيم كشورشان بودند و در همان حال ورزشگاه را ترك كردند.
اشتانگ پس از اين بازي از عملكرد بازيكنانش اظهار رضايت كرد و گفت: اين نمايش نشان مي دهد كه تيم ما مي تواند به جام ملتهاي آسيا و المپيك 2004 راه يابد.
در ديگر بازي جام ال جي تيم زير 23 سال اورگوئه با 4 گل كامرون را شكست داد.
روزنامه المستقبل لبنان: اين نتيجه قابل پيش بيني نبود.
روزنامه لبناني المستقبل در صحفه ورزشي با ثبت گزارش از پيروزي عراق در تهران نوشت: عراقي ها در ورزشگاه آزادي به يك كار بزرگ دست زدند و توانستند ميزبان را شكست بدهند. بعد از نتايج عجيب تيم المپيك عراق درجام دوستي عربستان تيم ملي اين كشور نيز به نتايج غير قابل پيش بيني دست يافت و راهي فينال جام ال جي شد
تيم هاي ملي المپيك و بزرگسالان عراق نشان داده اند كه مي توانند كارهاي بزرگي در فوتبال آسيا انجام بدهند.
روزنامه الخيلج: عراق تغييري نكرده است
روزنامه الخليج امارات هم در اين زمينه نوشت: تيم ملي عراق به فينال جام ال - جي تهران راه پيدا كرد. اين تيم با شكست حريف قدرتمند خود نشان داد كه غيبت در رقابتهاي فوتبال تاثير منفي روي آنها نداشته است. تيم ملي عراق به خاطر جنگ يك سال از رقابتهاي فوتبال و بازي هاي تداركاتي دور بوده است ، اما تغيير چنداني نداشته و با آمادگي خوبي در اين جام حاضر شده است.
عراق در فينال اين جام به مصاف تيم زير بيست و سه سال اوروگوئه مي رود.

/ 2 نظر / 5 بازدید
hamed

سلام ما امديم باز خاک عالم تو سر تيم ملی ابديتکردم دادشی سر بزن خوشحال ميشم