دهکده پرسپوليس

*تيم ملی فوتسال ايران ،اسپانيا را شکست داد.(اين برد را به ايران وايرانيان تبريک می گم)

*انصاريان به پرسپوليس بازگشت(بازم تبريک می گم)

*آقای تعصب می تواند لقب مناسبی برایش باشد. لقبی که هواداران قرمز دوست به کم تر کسی می دهند اما رکورد دار بیشترین مصدومیت و البته بخیه بر سر و پا و دست این لقب را خیلی دوست دارد. واقعا هیچ کس نمی داند که چگونه در این چند ماهه دوری از تیم محبوبش را تحمل کرده و بد تر از آن اینکه در طول این مدت چطور خانه نشینی را تحمل کرده و البته از حاشیه ها و جنجال ها هم دور بود؟

با همه این حرف و حدیث ها مثل اینکه قرار است به سلامتی علی آقا مثل یک پسر خوب و حرف گوش کن سر تمرینات پسپولیس آفتابی بشود و  دیگر هم به دنبال حاشیه و سرو صدا نباشد!

البته روز اول که اینطور نشد!

شماره هشت سابق که حالا معلوم نیست با کدام شماره بازی می کند روز سه شنبه برای اولین باز زیر نظر وینگو تمرین کرد. انصاریان در شرایط آرمانی قرار ندارد و بعید است که بتواند در چند هفته اول مهره موثری برای تیمش باشد اما چیزی که باعث نگرانی بعضی از پرسپولیسی ها شده است همان حاشیه های است که همیشه همراه با این تندیس تعصب به پرسپولیس       می آید.

قبل از آمدن علی آقا چند تا از بازیکن های با تجربه پرسپولیس کم و بیش از بازگشت یاغی اظهار نگرانی می کردند. مشکل اصلی آنها همان مصاحبه های پر  سر و صدا و حرف و حدیث های دیگر است.

انصاریان هم برای اینکه دوستانش را نا امید نکند در همان روز اول دوباره جنجال را شروع کرده است.مصاحبه با دوربین های صدا و سیما او را به عنوان مرد فاتح این جنگ معرفی کرد! انصاریان گفت که بدون هیچ قید و شرطی به تیم دعوت شده تا به پرسپولیس کمک کند! نکته جالب توجه دیگر در صحبت های او توصیه علی پروین در مورد بازگشت به پرسپولیس است.

همین چند جمله ساده می تواند معنی خاصی برای کادر مدیریتی پرسپولیس داشته باشد.

بعد از آن همه مصاحبه جنجالی و پس آن تغییرات اساسی در کادر فنی پرسپولیس انصاریان از حضور در تمرینات خود داری کرد و بعد از پایان مهلت نقل و انتقالات یک بار دیگر به این فکر افتاد که باید برای ادامه عمر ورزشی خود به پرسپولیس بازگردد امامدیریت باشگاه در برخوردی انضباطی به انصاریان روی خوش نشان نمی داد.

بگوویچ هم با حساسیت عجیبی نسبت به او اظهار بی نیازی می کرد و البته بیشتر سعی می کرد که اصلا در این مورد حرفی نزند.

حالا چون پرسپولیس در خط دفاعی شکننده نشان می دهد انصاریان به تیم برگشته  و قطعا از احساس نیاز سرخ پوشان به وجود خودش افتخار می کند.از مصاحبه پر سرو صدای او که اسنتباط دیگری نمی شود.

بزرگان پرسپولیس از این مصاحبه هم خیلی دلخور بودند  اما فعلا به جز صبر و سکوت نمی توان کاری کرد!

یکی از پرسپولیسی ها هم در جمع هم بازی هایش می گفت: هنوز علی دایی نیامده تا عکس العمل او را در برابر جنجال های انصاریان ببینیم!

دایی همانطور که خودش به شدت جنجال گریز بوده همیشه در تیم هم سر و صدا ها را آرام می کند. خلاصه این که بازگشت مدافع جنجالی پرسپولیس حرف و حدیث های زیادی دارد. منتظر خبر های داغی در این مورد باشید. به هر حال هر جا حاشیه باشد ما هم هستیم!

آخرين ياغي پروين بازگشت، همان بازيكني كه تا مرز محروميت پيش رفت اما به سلطان پشت نكرد. متاسفانه چگونه بازگشت انصاريان در جاي خود دچار اشكال است و ما مي گوييم اگر قرار بود بعد از گذشت 7 هفته مديران پرسپوليس متوجه شوند در تركيب خود يك بازي كن جنگنده و قلدر در خط دفاعي كم دارند پس اي كاش زودتر از اينها به فكر مي افتادند تا كارشان به اينجا نمي كشيد. ديروز علي انصاريان با سلام و صلوات بازگشت. بدون ترديد انصاريان ستاره و ليدر گمشده پرسپوليس نيست اما وجودش به لحاظ رواني تاثير زيادي خواهد داشت خصوصا خط دفاعي پرسپوليس هفته هاست با بازيكنان نامدارش چنگي به دل نمي زند! گپ ما با انصاريان دقايقي قبل از شروع تمرينات پرسپوليس بود:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

بالاخره برگشتي؟!

خب خواستند و ما برگشتيم. من سالهاست كه با پرسپوليسم و دوست دارم به تيم محبوبم كمك كنم.

فكرمي كني بتواني به اين خط دفاع پرسپوليس كنم كني؟

فعلا نمي دانم چكار كنم چون در جو اين تيم مدت هاست كه نبودم اما هر كاري كه از دستم بر بياد صادقانه انجام مي دهم. قبلا هم بارها ثابت كردم همه جوره با پرسپوليسم.

اين بازگشت چه احساسي در تو به وجود آورده است؟

احساس خاصي ندارم زيرا اينجا خانه من است.

پس پروين چي؟ مگر تو ياغي سلطان نبودي؟

با علي آقا صحبت كردم. او به من گفت برو سر تمرين، من از ايشان رخصت خواستم و با اجازه مربي محبوب خودم به پرسپوليس برگشتم. من هنوزم ياغي پرسپوليس و پروينم چون مي دانم علي آقا هم به عشق پرسپوليس زنده است.

با غمخوار و وينگو هم صحبت كردي؟

بله، آقاي غمخوار گفت بيا و كمك كن چون پرسپوليس مهم تر از همه چيز است. من هم گفتم هر چه در توان دارم رو مي كنم.

وينگو چه گفت؟

با وينگو در هتل المپيك صحبت كردم و ايشان گفتند بيا و در اين شرايط به پرسپوليس كمك كن.

حالا ميزان آمادگي ات چقدر است؟

حب هرروز تمريناتم را پيگيري مي كنم و شرايط بدي ندارم اما انفرادي تمرين كردن هم خوب نيست.

پيراهني در پرسپوليس مانده كه بپوشي؟!

هيچ كس در تيم پيراهن شماره 7 را نمي پوشد، علي آقا اجازه داد اين پيراهن با ارزش را برتن كنم.

و حرف آخر؟

شرمنده هواداران خوب پرسپوليس و حاميان فوتبال هستم و به خاطر آنها برگشتم و اميدوارم بتوانم به تيم كمك كنم. اين جمله را هم بگويم كه غمخوار براي بازگشتن من هيچ شرطي نگذاشت

/ 0 نظر / 4 بازدید