علي  دايي شهريار فوتبال ايران، يك كاپيتان، تمام كننده و گلزن خوب ، اين بار مصدوميتش جدي نيست. علي دايي با مراجعه به دكتر متخصص و گرفتن عكس از دنده، متوجه شد كه آسيب ديدگي اش جدي نيست. البته او براي احتياط در بازي هفته ششم پرسپوليس با استقلال اهواز بازي نخواهد كرد تا هر چه زودتر بتواند به بازيهاي تيم ملي و همين طور پرسپوليس برسد.

کاش ۳ ،۴ تا چلنگر داشتيم

اصلا وقتي به صورت چلنگر نگاه مي كنيم ياد تيم ملي مي افتيم. چون اولين باري كه او راديديم در كنار چيرو در تيم ملي بود(اگر اشتباه نكنم):
در فوتبال ما تا قبل از آمدن دوباره برانكو 2 مربي كروات وجود داشت.....

يكي اش كه بوناچيچ  بود و يكي ديگر بگوويچ. هر دو مربي دو تيم خوب باشگاهي كشور هستند. اما با آمدن برانكو ايوانكوويچ براي مربي گري تيم ملي، حالا جمع كرواتها جمع شد. ولي يك مشكل اين وسط وجود دارد و آن اينكه: 1 عدد چلنگر داريم!!!!

با آمدن برانكو صحبت رفتن چلنگر از پرسپوليس به تيم ملي قوت گرفته است اما خودش چيز ديگري مي گويد:  من تا مرداد ماه با تيم پرسپوليس قرارداد دارم، هر مربي يا مترجمي دوست دارد به تيم ملي خدمت كند و اين از افتخارات هر فرد است اما ضوابط را هم نبايد فراموش كرد، البته حضورم در تيم ملي منتفي نيست اما تنها راه اين است كه مديران باشگاه با مديران فدراسيون به توافق برسند.

ناصر نوآموز: برانکو يکسال از بقيه مربيان خارجي جلوتر بود

تهران IranSports.Net ـ نايب رييس فدراسيون فوتبال گفت: شايد برانکو نسبت به ساير گزينه هايي که فدراسيون فوتبال در صدد جذب آنها بود از شهرت کمتري برخوردار باشد ولي سابقه موفق مربيگري او در ايران، وي را يک گام جلوتر از ساير گزينه ها قرار داده بود.
ناصر نوآموز که با خبرنگار مهر گفت و گو مي کرد ، افزود: برانکو به دليل تجربه مربيگري در ايران از شناخت خوبي نسبت به فوتبال ما برخوردار است و از اين نظر در مقايسه با ديگر مربيان خارجي که مي خواستند تازه کارشان را شروع کنند حداقل يک سال جلوتر بود.
وي افزود: اين مهم نيست که برانکو اسم و رسم چنداني ندارد، مهم اين است که منافع ملي فوتبال ما را تامين کند، که با سابقه و مقبوليتي که او در ايران دارد اين راه هموار است ضمن اينکه هيچ تضميني وجود ندارد که با مربيان اسم و رسم دار قطعا موفق مي شديم.
نايب رييس فدراسيون فوتبال تاکيد کرد: آنچه در انتخاب برانکو نقش بسزايي داشت هماهنگي او با شرايط فوتبال ما بود بطوري که وي به سادگي مي تواند خودش را در فضاي فوتبال ما قرار دهد و با پيش زمينه اي که دارد در چرخه فوتبال ملي حرکت کند.
نوآموز در بخش ديگري از سخنان خود درباره حضور همايون شاهرخي در پست مدير فني تيم ملي گفت: اين تجربه جديدي در تيم ملي فوتبال ماست و تصور مي کنم حضور آقايان شاهرخي و فرکي در کنار يک مربي خارجي که از دانش روز فوتبال برخوردار است ترکيب ايده آل و مناسبي باشد که با همفکري و مشورت با يکديگر بتوانند در ساير ديدارهاي مرحله مقدماتي، تيم ملي را با قدرت به پيش ببرند.
وي در پايان تصريح کرد: روي انتخاب برانکو تمامي اعضاي هيات رييسه فدارسيون فوتبال اتفاق نظر داشتند و آن را در شرايط فعلي بهترين گزينه مي دانستند که اميدوارم با اين انتخاب تيم ملي در ادامه راهي که در جام ملتها و صود به جام جهاني دارد ، بتواند علاقمندان به فوتبال ملي را راضي کند.

/ 0 نظر / 5 بازدید