مهدي مهدوي‌كيا گفت: تمايل شالكه صفر 4 نسبت به حضور من در اين تيم، مساله‌اي است كه تنها در مطبوعات و تلويزيون آلمان مطرح شده است و تا كنون صحبتي را با اين باشگاه و ساير باشگاه‌هاي ديگر نداشته‌ام.
هافبك ايراني هامبورگ  تصريح كرد: در حال حاضر تا پايان فصل جاري مسابقات بوندس ليگا با هامبورگ قرارداد دارم و حداكثر تا يك ماه آينده و تعطيلات نيم فصل بوندس ليگا، وضعيت نهايي من مبني بر تمديد قرارداد با هامبورگ يا حضور در تيمي ديگر مشخص خواهد شد، ضمن اينكه هنوز نگفته‌ام كه قصد جدايي از هامبورگ را دارم.
بازيكن شاخص تيم ملي فوتبال كشور، در توضيح دلايل عدم حضور خويش در بازي برگشت برابر لبنان، گفت: با توجه به اينكه روز شنبه بازي حساسي را با وردربرمن در پيش داريم، لذا مطابق با صحبت‌هاي انجام شده، قرار شد در خدمت تيم خود باشم و پس از آغاز تعطيلات نيم فصل، به ايران خواهم آمد.
وي در ارزيابي از عملكرد ملي پوشان در بازي برابر لبنان، خاطرنشان كرد: اين مسابقه به لحاظ اينكه تكليف قطعي صعود ايران به دور نهايي مسابقات جام ملت‌هاي آسيا را مشخص مي‌كرد از حساسيت بالايي برخوردار بود كه با عملكردي ايده‌آل توانستيم اين تيم را در كشور خود شكست دهيم در ادامه نيز تصور مي‌كنم با انجام بازي‌هاي تداركاتي بيشتر، محك بيشتري خورده و با آمادگي بهتري راهي مرحله‌ي نهايي پيكارها شويم.
مهدوي‌كيا در پايان، درباره‌ي وحيد هاشميان و ضرورت حضور وي در تيم ملي فوتبال تصريح كرد: وحيد، از فوتباليست‌هاي شاخص كشورمان مي‌باشد و در آلمان نيز جزو يكي از بهترين گلزن‌ها قرار دارد. وي مي‌تواد كمك بسيار زيادي به تيم ملي كند و علاقمند هستم تا در كنار وي بازي‌هاي خود را در تيم ملي دنبال كنم، البته بايد به نظر شخصي وي احترام گذاشت و فرصت داد تا بيشتر فكر كند، در نهايت تصور مي‌كنم در تصميم خود تجديد نظر كند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
THE ROCK

سلام وبلاگت جالبه ولی کاش قالب وبلاگت ورزشي تر بود اينجوری مثل وبلاگهای ادبيه به هر حال وبلاگت جالبه اميدوارم موفق باشی