پيش بينی ليگ برتر را حتما انجام دهيد. يادتون نره!!!!!

 بازيهايی که بايد پيش بينی کنيد:

پرسپوليس - پيکان

استقلال - سایپا

فولاد - سپاهان

پگاه - برق شيراز

ابومسلم - فجرسپاسی

پاس - شموشک

استقلال اهواز - ذوب آهن

مرد كروات با بازي هاي زيباي تيمش به خيلي از ناگفته ها پاسخ داد. بگوويچ پرسپوليس را متحول كرده است و حالا به راحتي حريفان را از پيش رو بر مي دارد. شاگردان او با نظم بي سابقه اي بازي مي كنند و در هر بازي عملكرد بهتري نسبت به ديدار قبل از خود ارائه مي دهند.
سرمربي كروات پرسپوليسي پس از پيروزي پر گل تيمش در برابر فجر سپاسي شيراز گفت: تيم ما در اين بازي عملكرد خوب و قابل قبولي را داشت. دريافت يك گل تاثير منفي در روند حركت تيم نگذاشت و شاگردان من خيلي راحت توانستند برنامه هاي خود را اجرا كنند و به هدف نهايي خود دست يابند. بايد به خاطر اين بازي قشنگ از همه آنها تشكر كنم.
بگوويچ در مورد بهترين بازيكن پرسپوليسي در اين بازي گفت: همه خوب كار كردند و دستورات مربيان را به اجرا گذاشتند در اين ميان فكر مي كنم دايي و پيرواني خيلي خوب بودند. كاويانپور، جباري، امامي فر هم وظايف خود را انجام دادند. باقري و استيلي هم كه در نيمه دوم به بازي آمدند خيلي خوب بازي كردند.
وينكو اضافه كرد: قهرماني در ليگ قطعا يكي از اهداف ما خواهد بود ولي بايد به دنبال اهداف بزرگ تري مثل قهرماني در آسيا باشيم. ما به آينده چشم داريم و اميدواريم كه با اين تيم بتوانيم در آسيا هم مدعي قهرماني باشيم.

بگوويچ در مورد روند حركتي تيمش گفت: مي دانيم كه تيم ما توان بهتر شدن را دارد. در هر بازي نسبت به بازي قبلي مي توانيم بهتر باشيم و اين روند را همچنان دنبال مي كنيم. پرسپوليس مي تواند از اين هم خيلي بهتر باشد. سرمربي پرسپوليس پيرامون استفاده از سيتم دفاع 4 نفره گفت: من به اين تاكتيك علاقه مند هستم زيرا فكر مي كنم در پرسپوليس خيلي خوب جواب مي دهد. پرسپوليس تيمي است كه هيچ گاه نمي تواند ساكن بازي كند و بايد هميشه در حالت تهاجم باشد. اين تيم از گل زدن سير نمي شود و در دفاع 4 نفره هم به حركات تهاجمي تيم كمك مي كند.بايد بگويم كه در استفاده از اين سيستم هيچ مشكلي ندارم. مدافعين و هافبك هاي تيم خيلي خوب دفاع 4 نفره را فهميدند و آن را اجرا مي كنند. البته من با شرايط هر بازي تاكتيك لازم را انتخاب مي كنم و اصراري بر استفاده از يك سيستم ندارم.
سرمربي پرسپوليس در پايان در مورد حريفان ديگر پرسپوليس گفت: در برابر هر تيمي برنامه ويژه اي داريم. من مي دانم كه حريفان قدرتمندي خواهيم داشت اما من به بازيكنان خودم ايمان دارم و مي دانم كه آنها مي توانند به راحتي حريف خود را شكست دهند و مطمئن باشيد كه ما هر روز بهتر مي شويم.

*غمخوار:انصاريان به الطایی عربستان نمی رود بلکه به يک تيم اماراتی می رود.

*کاظميان : دايی بهترين بازيکنی است که تا حالا در کنار او بازی کرده ام.

*الوحده امارات با  مبلغ بسيار زياد خواهان علی دايی است.

پيش بينی ليگ برتر را حتما انجام دهيد.

/ 2 نظر / 2 بازدید
محمد

هادی جان سلام . لينکت رو تو صفحه اصلي وبلاگم گذاشتم . لطفا اگه تونستي تو هم يه لينک به وبلاگم بده خيلي ممنون. فعلا باي . محمد

mohammad

سلام لطفا وبلاگ من را لينک کن. من هم وبلاگ تو را لينک می کنم