/درپيخطخوردنسهمليپوشسپاهان/
مرزبندي
اصفهانيهامقابلمربيانتيمملي
كفعمي: بازيكنان
مليپوشخودرابهارمنستانميبريم

اشاره: سردرگمي، پيش بيني شده نزد كادر فني تيم ملي فوتبال را مي توان به راحتي در دو گونه سخن گفتن "حسين فركي" يكي از مربيان اين تيم مشاهده كرد.
او كه قبل از اين در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا) با موضعي متين تر از قبل نسبت به اردوي سپاهان در ايتاليا و حضور 3 بازيكن ملي پوش اين تيم در اين اردو چراغ سبز نشان داده، ظهر امروز در چرخشي 180 درجه، از اخراج اين 3 بازيكن سخن مي گويد.
در همين حال فرهاد كاظمي با ابراز ناراحتي شديد از اين مساله در پاسخ به گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا) ، ضمن گلايه از اين موضوع، سكوت اختيار كرد.
اما حسين كفعمي، مدير عامل ذوب آهن اصفهان با انتقاد از كادر فني تيم ملي، نسبت به حضور ملي پوشان ذوب آهن در اردوي ارمنستان تاكيد كرد؛
مدير عامل باشگاخه ذوب آهن اصفهان از فدراسيون فوتبال خواست تا بازيكنان ملي پوش اين تيم را براي حضور در اردوي ارمنستان در اختيار اين تيم بگذارد.
حسين كفعمي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، با اشاره به برگزاري اردوي دراز مدت تيم ملي و تداخل آن با برنامه باشگاه ها گفت: اردوهاي دراز مدت تيم ملي به هيچ وجه در دنيا مرسوم نيست و با توجه به زحمات باشگاه ها در خصوص بازيكن سازي به هيچ وجه به صلاح نيست اردوهاي دراز مدت برگزار شود.
وي افزود: تيم ما بدليل حضور در مسابقات جام حذفي وقت كافي براي استراحت نداشت و حضور بازيكن ملي پوش بلافاصله بعد از چند روز از قهرماني جام حذفي، بازيكنان ما را خسته كرده است.
مدير عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با اشاره به درخواست خود از فدراسيون فوتبال براي حضور ملي پوشان اين تيم در اردوي ارمنستان تاكيد كرد: ما از فدراسيون فوتبال درخواست كرده ايم كه بازيكنان ملي پوش ذوب آهن را براي حضور در اردوي ارمنستان در اختيار باشگاه بگذارد. اگر فدراسيون درخواست ما را قبول نكرد ، ما هم ناچاريم بازيكن خود را از اردو بيرون مي كشيم.
وي افزود: براي حضور بازيكنان ملي پوشان خود در اردوي ارمنستان اصرار داريم

/ 1 نظر / 4 بازدید
barca

سلام اگر که دوست داری در وبلاگم شما رو لینک کنم یک پیام بگذار. در ضمن بنویس بهترین و بدترین گزارشگر فوتبال کیست؟ منتظرتان هستم.