پرسپوليس ۰ - ۲ فنر باغچه

اين نتيجه بسيار خوب است.چرا که پرسپوليس بازيکنان اصلی خود را در اختيار نداشت.

جام اتحاديه(عطر بيک)

پاس ۱ - ۰ الوصل امارات (آقای خيابانی اشتباه می کردی الوصل با تمام قوا امده بود.

استقلال ۲ - ۳ سپاهان

سپاهان می توانست گل چهارم را هم به راحتی بزند ولی نويد کيا خراب کرد تا نشان دهد که ديگر نمی تواند پنالتی راگل بزند.البته باخت استقلال در مقابل سپاهان عادی شده است.

بازتاب حضور علی دايی در پرسپوليس

به گزارش روز سه شنبه سايت AFC تيم پرسپوليس كه در فصل گذشته رقابت هاي ليگ حرفه اي فوتبال باشگاه هاي ايران در مكان سوم قرار گرفت ، بعد از خاتمه قرارداد دايي با تيم الشباب امارات عربي متحده ، طي پيشنهادي يكساله او را به عضويت گرفت .
اي اف سي افزود: دايي كه داراي پنج عنوان بهترين گلزن ليگ باشگاههاي ايران و كسب عنوان بهترين بازيكن سال آسيا در سال ۱۹۹۹ است ، بعد از مدتي عضويت در باشگاه السد قطر، آرمينيا بيله فلد، بايرن مونيخ و هرتابرلين آلمان و الشباب امارات به ايران بازگشت .
دايي ۳۴ ساله ،هنوز هم بازوبند كاپيتاني تيم ملي فوتبال ايران را بر بازو دارد و توجه باشگاههاي مختلفي در داخل و خارج ايران مثل راپيد وين اتريش ، هاربين لانگه چين و پاس تهران را به خود معطوف كرده بود.
سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا در خاتمه نوشت : بازگشت دايي به يكي از باشگاههاي سابق خود با اقتدار تمام همراه بود .

/ 2 نظر / 4 بازدید
reza

سلام و خسته نباشد.....وبلاگ من آپديت شد....در ضمن صحنه گلهای بازي فنرباغچه و پرسپوليس و همچنين بازی ترکيه با مولداوی را هم در وبلاگ گذاشته ام ...سر بزنيد و ببينيد......قربان شما

mehdi

سلام امسال باوجود خريدهای پرسپوليس هنوز سپاهان شانس اول قهذمانيه