حضور یک بازیکن خارجی در تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان

روز شنبه مورخ 28/4/82 جابا مجیری (JABA MUJIRI ) بازیکن اهل گرجستان بهمراه مدیر برنامه های خود در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان حضور یافت و پس از مذاکره با محمد رضا ساکت مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای مدت 2 سال به عضویت این باشگاه درآمد و رسما قرارداد امضا نمود .
او در سال 1980 در شهر تفلیس گرجستان چشم به جهان گشود و تحصیلات خود را تا اخذ مدرک لیسانس حقوق تجاری ادامه داد .
فوتبال را از سن 9 سالگی آغاز نمود و از سن 16 سالگی بصورت حرفه ای ادامه داد وی در تیمهای ملی نوجوانان ، جوانان ، امیر ، دانشجویان و بزرگسالان گرجستان عضویت داشته و 23 بازی ملی انجام داده است . جابا رقیبی جدی برای کالاتزه ، پیستون چپ تیم آث میلان ایتالیا که هم وطن وی است می باشد که این دو سخت با یکدیگر در رقابت هستند .
وی عضو باشگاه ویت جورجیا بوده که یکی از باشگاههای دسته اول و مطرح گرجستان می باشد و در لیگ جاری مقام دوم مسابقات باشگاهی را بدست آورده است .

82043002.jpg

 
/ 1 نظر / 4 بازدید
پدرام

سلام. خوبی؟ یه خبر توپ دارم! سایتمو دوباره باز کردن! خیلی حال کردم. جزئییات بیشتر رو تو وبلاگ ارتباط نو نوشتم! حتما بیا. دیگه توپ تر از این نمیشه. حالا دیگه می تونم تو سایت فوتبالیم بنویسم. البته من پست مشاوری خودم رو حفظ می کنم ولی بیشتر تو سایت می نویسم. سایت فوتبالی ما به زودی راه می افته. راستی بهترینهای ورزش هم اعلام شدند. حتما بیا. قربانت..پدرام