وظيفه توميسلاوايويچ به عنوان مشاور فني باشگاه اين است كه به تمامي تيمهاي رده اي بزرگسالان نظارت فني داشته باشد.
اصغر باقريان، قائم مقام باشگاه پيروزي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، گفت: البته ايشان نظارت كلي را بر وضعيت تيم بزرگسالان نحوه تمرينات، هماهنگي موارد لازم را به كادر فني خواهد داشت. ضمن اينكه در صورت لزوم در مسايل فني نيز دخالت خواهند كرد.
وي افزود: از وظايف ديگر ايوويچ اينكه براي تمرينات پايه اي و مدارس فوتبال باشگاه پيروزي نظارت خواهد داشت، اين طراح ها كوتاه و بلند مدت خواهد بود كه با هماهنگي مديران باشگاه صورت گرفته است.
باقريان افزود: ايوييچ حتي اين قدرت خواهد داشت تا در تركيب تيمي بگوويچ دخالت كند و بازيكنان اصلي را تغيير دهد.
وي تصريح كرد: در شرايط فعلي مدير آن باشگاه احساس كردند كادر فني نياز به تقويت دارد و ما تصميم گرفتيم خيلي سريعتر آقاي ايويچ همكاري خود را با باشگاه پيروزي آغاز كند. ضمن اينكه ما در تابستان گذشته كه ايويچ براي كلاس توجيه مربيگري به كشورمان آمده بودند با او به توافق و قرار داد امضا كرده بوديم اما قرار بر اين نبود كه كارشان را به زودي آغاز كنند.
باقربان تاكيد كرد: ايويچ نظارت خود را بر تيم در ايران انجام خواهد داد و البته هر چند وقت يكبار براي استراحت به كشورش باز خواهند كشت. ضمن اينكه فدراسيون فوتبال قصد دارد از وجود ايوويچ براي آموزش مربيان كشور بهره ببرد. عليرغم اينكه او استخدام باشگاه پيروزي است اما ممانعت وجود ندارد.
باقريان با اشاره اخراج سه بازيكن اين تيم گفت: طبق توافقاتي كه انجام شده ما بين مديران قرار است باجدايي اين سه بازيكن، نفرات ديگري را به باشگاه پيروزي اضافه شود. ضمن اينكه اخراج سه بازيكن با تشخيص خود وينكو بگوويچ و كميته فني صروت گرفته است. البته مذاكرات را براي استخدام بازيكنان جديد هنوز انجام نشده است و منتظر آغاز تعطيلات نيم فصل هستيم.
قائم مقام باشگاه پيروزي در خصوص بازگشت مجدد داوود فنايي گفت: تاكنون در خصوص بازگشت داود فنايي هيچ صحبتي در باشگاه نشده است و كميته فني از عملكرد ايليچ راضي است.
وي در مورد وضعيت كريم باقري خاطر نشان كرد: قرار است طي يكي- دو روز آينده با حضور اين بازيكن در دفتر باشگاه تكليفش رامشخص كنيم. به هر حال باشگاه پيروزي در شرايط فعلي نياز به آرامش دارد و ما در صدد هستيم مشكلات را هر چه سريعتر بر طرف كنيم.
باقريان در پايان گفت: درخصوص بازگشت علي پروين از چندي قبل با مديران باشگاه بحث و گفت وگو شده بود و قرار است طي روزهاي آينده در اين خصوص نشستي داشته باشيم تا تصميمات نهايي در اين باره گرفته شود.

قبل از شروع ليگ وقتي ايويچ به ايران امددر اوج دعواي پرسپوليس خبر از حضور ايويچ در پرسپوليس شد او بهترين مربي وتاثيرگذارترين مربي خارجي در ايران بودولي فقط يك شعار بود.ولي اگر ميشدبهترين گزينه بود مربي بزرگ براي پرطرفدارترين تيم اسيا............

ولي چرا ايويچ نيامد چون اصلا قرار نبود اورا به تيم پيروزي بياورند.او اسلحه اي بود در مقابل پروين اسلحه اي كه اگر واقعااز ان استفاده ميشد پرسپوليس ديگر به اين روز نمي افتاد.ولي بعد از وروددايي به تيم نيازي به ايويچ احساس نشد. ولي نياز اصلي پرسپوليس يك مربي بزرگ بود تا به بازيكنان تيم اميد قهرماني وانگيزه قهرماني بدهد حالا هم دير نشده استبايد بگويچ را نفر دوم كرد واز ايويچ وامثال او استفاده كرد.بازهم ميگويم تيم بزرگ مربي بزرگ ميخواهد.  خوشحاليم كه مي شنويم قرار است ايويچ بيايد اميدواريم كه حرفها عملي شود ...

/ 4 نظر / 5 بازدید
خ.ع.ز

به نظر من از دست ايويچ هم کاری بر نمياد ؛ با نظرت راجع به پروين هم مخالفم ...

حسین

سلام ... هر کسی می خواهد بيايد بايد ابتدا در تيم آرامش روانی واتحاد بوجود بياورد درست است که علی پروين مرد مقتدر فوتبال است وتمام اعتبار پرسپولیس به پروین است اما به نظر من باید سیستم بر پرسپولیس حاکم باشد نه فرد چون دنيای فوتبال علمی وسيستماتيک است واز فوتبال سنتی فاصله گرفته است

farhad

انگار اينجا پرسپوليسی ها زيادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid

سلام واقعا كه يك وبلاگ بكري است از شما متشكرم از طرف گروه پرسپوليس ايران